Moje cele

Zawsze jak decyduje się na jakieś zawodowe przedsięwzięcie kieruję się trzema kryteriami:

  • Jak się przy nim rozwinę?
  • Jaką wartość wniosę?
  • Jaką wymierną wartość uzyska moja firma?

W przypadku decyzji o rozpoczęciu tworzenia tego bloga było dokładnie tak samo.

Pisanie podobnie jak prowadzenie szkoleń bardzo rozwija. Trzeba uzupełnić i poukładać swoją wiedzę. Co najważniejsze, jeżeli musimy coś wytłumaczyć w prosty sposób, to zmusza nas to do głębokiego zrozumienia istoty omawianego tematu.

Będę pisać posty, które bezpośrednio bazują na moim doświadczeniu i moich przemyśleniach. Za każdym razem będę przekazywać Ci narzędzia i rozwiązania, które sprawdziły się podczas mojej pracy. Sukces poznam po tym, że pobudzę Cię do refleksji. Jeżeli po przeczytaniu jakiegoś posta uznasz „Nie zgadzam się z tym facetem!” i przemyślisz problem samodzielnie to będzie niewątpliwie sukces.

Jaką wymierną wartość uzyska firma Agile Coaching Jakub Drzazga? Mam nadzieję, że będzie to narzędzie do docierania do jak największej grupy osób związanych z projektami w IT. Blog to zazwyczaj świetne narzędzie marketingowe.

Dodatkowy powód, dla którego będę prowadził Agile Case Study jest taki, że po prostu bardzo lubię pisać. Tworzenie pierwszych postów dało mi niesamowitą frajdę.